O nás

Ste to, čo jete...

Napriek tomu že v dnešnej dobe ľudia čoraz viac dbajú na zdravý životný štýl, v modernej strave evidujeme neustály pokles hodnôt vitamínov, minerálov a ostatných výživných látok. Takéto nedostatky môžu v dlhodobom horizonte viesť k rôznym chorobám a poruchám fungovania ľudského tela. To bol jeden z dôvodov, prečo sme sa pred rokmi rozhodli založiť spoločnosť ktorej primárnym cieľom je napomáhať súčasnej populácii posilňovať imunitu a vitalitu organizmu.

Vitamax

Značka pôsobiaca na Slovenskom trhu už od roku 1997

Viac ako 24 rokov sa špecializujeme na výrobu vysoko kvalitných a cenovo dostupných doplnkov výživy. Postupným rozširovaním výroby sme prešli od prvotnej výroby tabliet až dnešnému sortimentu ktorý zahŕňa okrem tabliet, kapsule, práškové a olejové prípravky a kvapky. Náš team vývojárov tvoria špecialisti z oblasti farmácie, zdravej výživy, prírodnej zdravotnej starostlivosti a modernej technológie. Inovatívny prístup spoločnosti k vývoju a k výrobe zabezpečuje najmodernejšie a zároveň najoptimálnejšie zloženie všetkých našich ponúkaných produktov. Všetky naše výrobné priestory a technológie sú v súlade hygienickými požiadavkami HACCP a sú pravidelne kontrolované externými spoločnosťami a Ůradom verejného zdravotníctva SR.

Výživové doplnky za prijateľné ceny

Vybudovali sme si naše dobré meno výrobou doplnkov výživy za prijateľné ceny. Správnosť našej cesty dokazuje stále rastúci počet spokojných zákazníkov a neustále sa rozširujúci sortiment vyrábaných produktov.


Štatút chránenej dieľne

Od roku 2004 zamestnávame vo výrobe pracovníkov so zníženou pracovnou schopnosťou a získali sme štatút Chránenej dieľne. Týmto spôsobom dávame ľuďom s zdravotným hendikepom možnosť nájsť plnohodnotné pracovné uplatnenie a zvyšovať svoju kvalitu života.